Fotografia ślubna

Fotograf na Wasz ślub 

Fotograf ślubny

Choć w przypadku filmu ślubnego – miewacie wątpliwości, reportaż ślubny jest już elementem niemal oczywistym. Fotografia ślubna to niezwykle odpowiedzialne i poruszające zadanie. Wchodzę w Wasz wyczekiwany, wyjątkowy dzień, stając się świadkiem wielkich momentów, niekiedy bardzo intymnych. Cały czas czujny, jednocześnie niezauważalny i elastyczny. Nasze wcześniejsze ustalenia to podstawa, oczywiście! W rzeczywistości jednak pojawiają się również momenty niezaplanowane, kadry poza scenariuszem – przepełnione emocjami i znaczeniami. 

Jestem. Obserwuję. Uwieczniam. 

Dlaczego reportaż ślubny? Nasza pamięć bywa zawodna. Nawet te najlepsze wspomnienia – w końcu ulegają zatarciu, odchodząc w zapomnienie. Zdjęcia mają wartość ponadczasową. Zatrzymane w kadrze momenty, spojrzenia, uśmiechy – rozpalają wspomnienia na nowo, przy każdym kolejnym wspólnym przeglądaniu

Moment, w którym ślubujecie sobie miłość – to chwila wyjątkowa. Tu i teraz najważniejsza. Tu i teraz jedyna w swoim rodzaju. Tu i teraz dźwigająca potężny ładunek emocji. Zadbajcie o to, aby tu i teraz zostało z Wami na zawsze, w przepięknych zdjęciach, do których będziecie wracać z przyjemnością.

Wasz reportaż ślubny.

Wasze wspomnienia.

Wasze emocje. 

Fotografia ślubna

Fotografia + Film

Jeżeli szukacie zarówno fotografa + kamerzysty  mamy przygotowany dla Was specjalny pakiet oferujący te dwie usługi.
 
Wielką zaletą takiego rozwiązania jest spójna kolorystyka obróbki materiału wideo jak i zdjęć.  Po  więcej informacji zapraszam do kontaktu.

SPODOBAŁY WAM SIĘ ZDJĘCIA ŚLUBNE?

Zobaczcie moją ofertę

 CHCECIE ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ ŚLUBNYCH?

Odwiedźcie moje social media

Porozmawiajmy o Waszym wymarzonym ślubie!