FAQ

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?
Odpowiedź na to pytanie możecie znaleźć w opiniach moich Par z którymi miałem przyjemność pracować i tworzyć piękne filmy ślubne. Doskonale znam panujące trendy na rynku. Cały czas szlifuję swój warsztat i stawiam na ciągły rozwój. Dzięki temu każda z moich produkcji filmowych jest wyjątkowa – każda Para ma swoją historię.

Jaki zakres godzin obejmuje moja usługa?
W zależności od wybranego pakietu. Co do zasady pracuję do 12 godzin w dniu ślubu i nie dłużej niż do 00:30

 Czym wyróżnia się moja oferta?
Cenię sobie Waszą indywidualność. Nie naciskam na wymuszone pozy i sztuczne ustawianie, ale prowadzę i pomagam tak, aby stworzyć piękną pamiątkę z dnia Waszego ślubu. Zależy mi na prawdziwych wzruszeniach i uczuciach, dlatego współpraca ze mną to swojego rodzaju przygoda, a nie tylko filmowa rejestracja dnia.
Jak długo zajmujesz się tworzeniem filmów ślubnych?
Moja przygoda z filmowaniem zaczęła się w 2015 roku. Najpierw zdobywałem doświadczenie pracująć ze znanymi ekipami filmowymi. Wiedziałem, że chcę to robić, dlatego też postawiłem wszystko na jedną kartę i.. tak zacząłem pisać własną historię. Firma Happy Planner Studio została przeze mnie założona w 2018 roku.
Jak długo trwa montaż filmu?
Wasze filmy montuję do 90 dni roboczych. Jednak w większości przypadków udaje mi się zrealizować usługę wcześniej, niż przewiduje to umowa.
Jesteśmy zdecydowani. Jak wyglądają formalności? (rezerwacja terminu, umowa, płatność)
Gwarancją rezerwacji terminu jest jego dostępność oraz podpisanie umowy. Umowę możemy podpisać podczas spotkania lub zdalnie (mail). Zadatek jest płatny przy podpisaniu umowy, reszta wynagrodzenia w późniejszym terminie.
Ile osób pracuje na ślubie? Tworząc film ślubny?         

W większości przypadków jedna. Jeden filmowiec na Waszym ślubie zdecydowanie jest zaletą. Jednak jeżeli macie życzenie, że chcecie zaangażować drugiego filmowca – jasne. W mojej firmie pracuje kilka nieprzypadkowych osób i wspólnie ustalimy skład oraz ilość osób niezbędnych do wykonania dla Was filmów lub zdjęć ślubnych na jak najwyższym poziomie. Ps. Jeden filmowiec i fotograf, to idealne połączenie przy wyborze kompleksowej oferty (film + fotografia).

Czy wykonujesz zarówno filmy jak i zdjęcia ślubne?
Oczywiście. Tworzę filmy ślubne, jednak uwielbiam również robić zdjęcia, które znajdziecie na tej stronie. Moi Klienci doceniają filmowe kadry, które potrafię zatrzymać w czasie.

W jakiej formie otrzymujemy materiały?
W zależności od wybranego pakietu. Materiały przesyłam Wam do pobrania przez serwer lub otrzymujecie piękny, drewniany pendrive wraz z estetycznie zaprojektowanym pudełkiem.
Czy jesteście w stanie przyjechać na Nasz ślub / plener nawet, jeśli odbędzie się w innym kraju?
Jak najbardziej. Uwielbiam podróżować i chętnie wybiorę się z Wami nawet w najdalszy zakątek świata aby stworzyć niesamowite filmy. 

Porozmawiajmy o Waszym wymarzonym ślubie!

SPODOBAŁY WAM SIĘ FILMY ŚLUBNE?

Zobaczcie moją ofertę