Filmy Ślubne

Filmy Ślubne

Filmy ślubne

Zbliża się wyjątkowy dla Was dzień. Wasz ślub. Będziecie przysięgać sobie miłość i wierność, w otoczeniu najbliższych, w wymarzonych okolicznościach. To naturalne, że macie wiele pytań, podejmujecie sporo decyzji, pojawiają się wątpliwości. Organizując takie wydarzenie, w końcu pada również pytanie, które zadaje sobie niemal każda Para Młoda:  

Reportaż ślubny, film ślubny – a może jedno i drugie? 

Nie, nie musicie uwielbiać kamery. Ani ona Was! Nie będziemy kręcić tutaj oscarowego tytułu, w którym wszystko jest wyreżyserowane, doskonałe, zgodne ze scenariuszem. Tutaj będziecie Wy, tutaj będzie wydarzać się Wasza historia a ja będę gdzieś w tle, niezauważony, dyskretnie łapiąc te wszystkie uśmiechy ze łzami w oczach, drżące dłonie, łamiący ze wzruszenia głos i spojrzenia na siebie nawzajem

Film ślubny to misterna układanka!

Niewielkich zdarzeń, których w dniu ślubu – nie brakuje. Moim zadaniem jest te emocjonalne i ważne sytuacje wychwytywać, zatrzymywać, abyście później mogli do nich wracać. Być może nie zdajecie sobie nawet w tym momencie sprawy z tego, jak wiele takich krótkich momentów się wydarzy. I rozumiem to! W końcu nie bierzecie ślubu każdego dnia, nie sposób też przewidzieć każdy możliwy scenariusz. I tutaj właśnie wchodzę ja – zawsze w gotowości, zawsze w uważności, zawsze bezszelestnie obecny na tyle blisko, aby reagować na to, co aktualnie się wydarza tuż obok Was, lub z Waszym udziałem. 

Film ślubny to pamiątka. Film ślubny to nośnik wspomnień i emocji. Film ślubny to unikalna sztuka, którą chcę dla Was stworzyć.

Wy – główni bohaterowie i ja – Wasz towarzysz.

Zróbmy to razem!

Piękne historie moich Par

SPODOBAŁY WAM SIĘ FILMY ŚLUBNE?

Zobaczcie moją ofertę

Chcecie zobaczyć więcej
moich realizacji?

Film + Fotografia

Jeżeli szukacie zarówno  kamerzysta + fotograf mamy przygotowany dla Was specjalny pakiet oferujący te dwie usługi. Wielką zaletą takiego rozwiązania jest spójna kolorystyka obróbki materiału wideo jak i zdjęć.  Po  więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Macie jakieś pytania? Potrzebujecie pomocy w wyborze pakietu?

Możecie napisać do mnie wiadomość poprzez formularz kontaktowy.

Poznajcie historie
moich Par

Wasze utrwalone wspomnienia

Historia
Pauliny & Tomasza

„Gdy poznałem Paulinę i Tomasza, czułem, że będzie ogień.

Wymyślili sobie, że zrobią wesele we włoskim stylu, a taki scenariusz koniecznie w Villa Love.
Świadomi tego, co chcą od życia, a nade wszystko zakochani w sobie po uszy. 
„Petardy w sylwestra. W tym roku lepiej zrezygnować”. – czytam na różnych stronach. Ja jednak nie rezygnuję i odpalam już teraz, zapraszając Was do obejrzenia tego materiału! 

Filmy-Slubne-Happy-Planner-Studio

Porozmawiajmy o Waszym wymarzonym ślubie!